Alsancak Konak Evden Eve Nakliyat

 

Alsancak  Evden Eve Nakliyat

Alsancak, İzmir'in en güzel semtlerinden birisidir. Alsancak semti, Konak’a bağlıdır. Alsancak’ı gezmeye başlamak için öncelikle Kıbrıs Şehitleri Caddesi tercih edilmeli ve gezilmelidir. Bu cadde trafiğe kapalıdır. Cadde de çeşitli kafeler, mağazalar, alış veriş merkezleri, barlar, kitapçılar bulunmaktadır. Bu cadde Kordon’a kadar uzanır. Kordon yürüme mesafesindedir.

Gezip görülmesi gereken en popüler yerler arasında Gündoğdu Meydanı, Konak Meydanı, Cumhuriyet Meydanı vardır. Konserler, organizasyon işleri genelde bu meydanlarda olmaktadır. Alsancak’ ta pek çok sayıda kilise bulunmaktadır. Bu kiliseler tarih kokmaktadır.

Tarih açısından en büyük önem taşıyan ve kesinlikle görülmesi gereken yerler arasında olması gereken diğer bir mekan ise Alsancak Garı’dır. Türkiye’nin Kemer istasyonundan sonra gelen en eski ikinci sıradaki tren istasyonudur.

Alsancak ‘ta bulunan işyerlerinin, organizasyon işlerinin olması nedeniyle taşıma yapılacak olması sebebiyle evden eve nakliyat firmalarına iş durumu çıkmaktadır. Organizasyon işlerinde stant taşıma, parça eşya taşıma, ofis büro eşyası taşıma, ev eşyası taşıma, piyona ve müzik aletleri taşıma gibi işler için evden eve nakliyat firmaları seçilir. Çünkü eşyaların sigortalı olması, taşıyan elemanların bilinçli ve aynı zaman da güvenilir olması müşterilerin tercih sebepleri arasındadır. Müşterilerin içi rahat olması gereklidir. Ayrıca fiyat olarak da müşteriler söylenen rakamları pazarlık yapmadan ödeme taraftarıdırlar. Önemli olan fiyat değil eşyalarının güvende olmasıdır.

Evden eve nakliyat firmaların asansörlü taşıma sistemi olması gerekir. Eşyaların zedelenmeden, çizilmeden, kırılmadan, zorlanmadan taşınması açısından rahat bir yöntemdir.

 

 

 

Alsancak Evden Eve Nakliyat

 

alsancak evden eve nakliyat
alsancak evden eve nakliyat