Buca Evden Eve Nakliyat

Buca Evden Eve Nakliyat

Buca, İzmir’in en kalabalık ilçesidir. Nüfusun çoğunluğunu Arnavut, Boşnak, Yunan ve Bulgar göçmenleri oluşturmaktadır. Nüfus artışının ülke geneline bakıldığında en hızlı ilerleyen metropol düzeydeki ilçesi Buca’ dır. Kooperatiflerin kurulması, doğudan batıya göç alması ve bir çok fakültenin burada yer alması nüfus artışında başlıca sebep sayılabilir.

Birçok kültür ve tarihe ev sahipliği yapmış olmasına karşın tarihi dokusunu bu güne dek kurumuştur. Tarihi adı Kohi, sonra Gonia, Bugia ve en son günümüzde adı olan Buca’ dır. Kendine bağlı dört köyü bulunur. Kırıklar, Karacaağaç, Belenbaşı, Kaynaklar’ dır. Buca’ da Mevlana Heykeli, Yedi göller, yarışlara ev sahibi olan Şirinyer Hipodromu, Roma İmparatorluğunda yapılmış Bizans ve Osmanlılarında kullandığı tarihi su kemerleri, eski Rumların yaşadığı Dumlupınar Mahallesi ilçe sınırları içindedir. Türkiye ‘de at yarışları bakımından Şirinyer Hipodromu çok önemli yer tutar. İlk gece at yarışları burada yapılmıştır. Ayrıca 2. lig futbol takımlarında Bucaspor iyi dereceler almıştır.

Buca’ da evden eve nakliyat şirketleri ekonomik fiyat politikası ve hizmetleriyle öne çıkıp, dürüst hizmet anlayışı misyonuyla çalışan, kendi araç ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

 Bu sektörün zorluklarının bilincinde olan nakliyat firmaları yılların kazandırdığı tecrübe ile zoru kolaya çevirmeyi başarmıştır. Müşterilerine daima en iyisini sunmayı hedefleyen şirketlerdir. Buca evden eve nakliyat sektöründe asansörlü, sigortalı, ambalajlı, marangozlu olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

 

Buca Evden Eve Nakliyat

 

Gaziemir Evden Eve Nakliyat