Gaziemir Evden Eve Nakliyat

Gaziemir Evden Eve Nakliyat

İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı metropol ilçelerden birisi Gaziemir’dir. Güneyinde Menderes, Batısında ve kuzeyinde Karabağlar, doğusunda Buca ilçeleri ile çevrilidir. Gaziemir’in yüzölçümü 63 km²’ dir. İlçeye bağlı olan köy yoktur, 1 beldesi olan Sarnıç vardır. Tarihi ismi Seydiköy' dür.

İlçede Rumeli göçmenleri nüfus olarak daha fazladır. Gaziemir, ilçe hudutları içinde bulunan askeri birliklerin çekirdeğini teşkil eden Hava Teknik Eğitim Komutanlığı'nın kurulması ve sonraki yıllarda gelişen Ulaştırma Tugay Komutanlığı ile önemli bir askeri potansiyeli bünyesinde barındıran farklı bir yerleşim birimi halindedir.

Gaziemir, son zamanlarda ticaretin ve sanayinin geliştiği bir bölge olarak ortaya çıkmıştır. Gaziemir merkezinde, Akçay Caddesi üzerinde tekstil ve mobilya üretim imalathaneleri ve satış mağazaları yer alır. Sanayi kuruluşları Sarnıç beldesi bulunmaktadır. Üstün konut potansiyeliyle de önemli bir bölgedir. Alış veriş merkezi optimum outlet burada yer alır. Bunun yanı sıra Adnan Menderes Havalimanı, İzmir Fuar Kompleksi, Ege Serbest Bölgesi ve Uzay Kampı ilçe sınırlarında yer alır.

Fuar alanı, İş merkezleri, havalimanı, sanayi bölgesi gibi özellikleri nedeniyle Gaziemir evden eve nakliyat firmalarının göz bebeğidir. İlçede iş potansiyelinin fazlalılığı nakliyat firmalarının da mutlu etmektedir.

 

Gaziemir Evden Eve Nakliyat

 

Gaziemir Evden Eve Nakliyat
Gaziemir Evden Eve Nakliyat