İnciraltı Evden Eve Nakliyat

İnciraltı Evden Eve Nakliyat

İzmir’ de evden eve nakliyat sektörü, nüfus bakımından kalabalık olan şehir olması nedeniyle de hem kalite hem de güvenir bir nakliyat firması olmayı doğurmaktadır. Ayrıca, müşterilerin ilk önce baktıkları önemli saydıkları firmadaki unsurlar bu ikilidir. Fiyat açısından müşteriler İnciraltı’ nda hemen hemen çoğu kişi istenilen rakamı vermeye hazırdır. Bu bölgede gelir durumu iyi sayılabilecek insanlar oturmaktadır. İnsanlar bu nedenle de fiyat pazarlığı evden eve nakliyat şirketlerinde pek yapmazlar. Nakliyat firmaları ambalajlı, marangozlu ( mobilya söküp yeni adreste mobilya parçalarını yeniden birleştirmek için ) , asansörlü (yüksek kattaki evlerde rahatlık açısından ), sigortalı ( çarpma, çizilme veya kırılmalara karşı önlem için ), anlayışlı elemanlar ile çalışmaktadır.

İzmir ‘de bir semtten diğer semte ya da başka bir ile gönül rahatlığı ile taşınmak için İnciraltı evden eve nakliyat firmaları çalışmaya her daim hazırdır.

Her yerinde ayrı bir güzellik olan şehirdir İzmir. Bu güzelliklerinden bir diğeri de İnciraltı’ dır. Balçova da bulunan ağaçlık olan özellikle incir ağaçları çok olan bir mahalledir. Adını da incir ağaçlarının çok olmasından dolayı almıştır. Sit alanı bir mahalledir. Genelde eğlence merkezleri, cafeler, barlar, restaronlar, piknik alanı bulunmaktadır. Hafta sonları insan akımına uğrar semt. Burada bulunan cafeler, retoranlar, eğlence merkezleri dolup taşar.

Üçkuyular Feribot İskelesi ile Karşıyaka ‘yı yakınlaştırır kendine. İki cadde arasında kalan Agora AVM, Palmiye AVM, Balpa AVM, Kipa AVM, Özdilek AVM, Asmaçatı AVM, Egepark, Koçtaş gibi alış veriş merkezleri vardır. Crowne Plaza ile büyük otel blunmaktadır. Ayrıca İnciraltı Deniz Müzesi de gezilecek yerler arasında sayılır.

 

İnciraltı Evden Eve Nakliyat

 

İnciraltı Evden Eve Nakliyat
İnciraltı Evden Eve Nakliyat