İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir ‘de evden eve nakliyat nasıl yapılmaktadır?

Nakliyat işlerinde öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Tüm mobilyalar havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve iplerle sarılıp ambalajlanır. Kanepeler, yataklar, koltuklar, beyaz renkte olan eşyalar naylona sarılır ve nakliye aracına ambalajlı olarak yüklenir. Götürülecek adreste de asansörlü ve ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşecek olan odalara mobilyalar yerleştirildikten sonra üzerindeki havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve iplerden çözülür.

Fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, televizyon, video, elektronik cihazlar, buzdolabı, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılarak iple bağlanır. Taşınılan yeni adreste açılır.

Yatak, gardıroplar, vestiyer gibi dolaplar sökülür. Kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile araçta çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Yeni adreste mobilyaların montajı yapılır.

Yemek takımları, kristaller, bardaklar, kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince, küçük eşyalar dolap içlerine yerleştirilir. Düzenlemesi ev sahibine aittir.

İzmir

Türkiye’nin nüfus bakımından en kalabalık olduğu sıralamada üçüncü olan ildir. Ege Bölgesi’nde bulunan, Ege Denizi’ne bakan çok güzel çok anlamlı bir liman şehridir. Doğusunda Manisa, güneyinde Aydın, kuzeyinde Balıkesir, batısında da Ege Denizi ve adaları bulunmaktadır. Çeşme’ de bulunan plajları ve termal merkezleri ile yerli veya yabancı turistleri kendine hayran bırakır. Eski İzmir, güzel İzmir diye de adlandırıldığı zamanlar olmuştur. Palmiye ve hurma ağaçları ilin her cadde ve ya sokaklarında görülen ağaçlardandır. Birçok eski uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Roma İmparatorluğu, Osmanlı İmparatorluğu gibi. Akdeniz iklimi görülmektedir. Kar yağışı çok nadir görülen bir yağıştır.

Asansör, Kemeraltı, Kızlar ağası hanı, saat Kulesi, Kadifekale, Poligon, Agora, Kordon Boyu, Doğal yaşam Parkı Sasalı, Hisar Camisi, Agora açık hava müzesi, Efe Antik Kenti gibi.

 

 

İzmir Evden Eve Nakliyat

evden-eve-nakliyat-izmir izmir-evden-eve-nakliyat izmirde-evden-eve-nakliyat