Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Karabağlar Evden Eve Nakliyat

İzmir'in en eski yerleşim yerlerinden biridir Karabağlar. Karabağlar’ da 200 yıl önce Emrez ve Aktepe’ de kara üzüm bağları vardır. Bu bölgedeki az sayıda ailenin bağları, çiftlikleri ve bağ evleri yer alıyordu. Reşat Nuri Güntekin'in romanlarına konu olan Bozyaka bağları ve yine Reşat Nuri Güntekin'in Çalışıkuşu Romanı'nı yazdığı, Bozyaka'daki evi yazarın adını alarak kitaplığa dönüştürülmüştür.

 

Günümüzdeki mobilya sektörünün bulunduğu Yeşillik Caddesi ve çevresinde 40 yıl öncesine kadar kara üzüm bağları varmış. Uzundere'ye kadar olan bölgenin ise eski yıllarda boş arazi olduğu bilinmektedir. Günümüzde kara üzüm bağlarının yerini mobilya atölyeleri, mobilya mağazaları almıştır.

 

Nakliyat firmalarının müşterilerine değer vermesi, güven kazanmalarına sebeptir. Firmalar bünyesinde asansörle, asansörlü evden eve nakliyat hizmetini Karabağlar içinde ya da diğer İzmir semtlerinde eşyalara hiçbir zarar gelmeden yapmaktadırlar.

 

Eşyalar, özel ambalajlama malzemeleri kullanılarak ambalajlanmaktadır. Havalı naylonlar ile koltuk, beyaz eşyalar, Tv ve Tv ünitesi, gibi eşyalar çizilmemesi için koruma altına alınmaktadır. Yatak odası, yemek odası gibi parçalanması gereken eşyaların ise işinde ehli marangozlar tarafından sökülmekte ve monte edilmektedir. Eşyaların hasarsız bir şekilde taşınması için marangozlar tarafından monte veya de- monte edilmesi gereklidir. Karabağlar evden eve nakliyat firmalarında eşyalar yoğunluğuna, büyüklüğüne göre çeşitli ebatlarda araçlar bulunmaktadır.

 

Karabağlar evden eve nakliyat firmaların da özel şehirlerarası araçlar sayesinde, yol boyunca eşyalarınızın güvenli olarak evden eve nakliyesi yapılmaktadır.

 

Karabağlar Evden Eve Nakliyat

 

Karabağlar Evden Eve Nakliyat
Karabağlar Evden Eve Nakliyat