Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat

 

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat

İzmir’ in doğusunda bulunan ilçesidir. İlçenin, doğusunda Turgutlu, Güneyinde Torbalı Ve Bayındır, kuzeyinde Manisa, batısında da Buca ve Bornova vardır. Kemalpaşa, kuzeyinde Sipil Dağı ile güney batısındaki Nif Dağları arasında kalan geniş bir ova olan bölgedir. Bölgedeki akarsuyu Nif çayından dolayı eski adı ise Nif’ tir. Yunanca gelin anlamına gelmektedir. İlkbaharda kiraz ağaçlarının çiçeklenmesinden gelin görüntüsünü alan ovaya bu adı yakıştırmışlardır. Kiraz ağaçlarının çokluğundan da anlaşılacağı gibi kirazı ile meşhur bir ilçedir.

İlçenin şimdi adını alması ise Mustafa Kemal Atatürk’ ün , zamanın da burada konaklamış olmasından dolayı, ilçenin adını 1922 senesinde Kemalpaşa olarak değiştirmişlerdir.

İlçede, tespit edilen ve halen çalışmalarını sürdüren Ege Bölgesi Arkeolojisi, erken kalkolitik çağdan  başlayarak  Bizans  dönemine  kadar  uzanan  çok  önemli arkeolojik verilere ulaşılmıştır.

Çalışmalar Ege Bölgesi Arkeoloji Kronolojisine yeni bir boyut kazandıran Ulucak Höyük çalışmaları önemli derecededir. Yapılan araştırmalara göre Çambel Köyü civarında İlydia geleneğinde birçok Tümülüs ( mezar veya mezar içeren toprak yığını) bulunmaktadır.

Kemalpaşa, bu tarihi değerleri yanında ormanlarla kaplı dağları, yaylaları, piknik alanları , tarihi kalıntıları ile çok zengin kültür ve tabiat varlıklarına sahip bir ilçedir.                  

Kemalpaşa evden eve nakliyat yapan firmalar güvenirliliği kendilerine öncelikle iş prensibi edinmişlerdir.

Paketleme, ambalajlama gibi işlemleri numaralandırmak uzman kişiler ile birlikte yapılmaktadır. 

Firmalarda uzun yıllara dayanan iş tecrübesi, deneyim, profesyonellik nakliyat firmalarında mevcuttur. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermezler.

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat

 

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat
Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat