Konak Evden Eve Nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat

Konak, İzmir’in en eski yerleşim birimlerinden ve merkez ilçesidir. Doğusunda Bornova, Kuzeyinde İzmir Körfezi ve Bayraklı, güneyinde Buca ve Karabağlar, batısında Balçova vardır.

Konak’ta bulunan işyerlerinin fazlalığı, tarihi mekanların olması, kültür merkezleri, ticaret merkezleri çoğunluktadır. Ayrıca Konak, köklü turistik gezi bölgesidir. Konak sahili özellikle hafta sonu insanlarla dolup taşar. Konak Meydanı, saat kulesi, Konak iskelesi ile meşhurdur. Ayrıca Konak’tan Karşıyaka’ya vapur iskelesi ulaşmak daha kolaydır. Kültür, sanat, eğlence merkezleri nedeniyle Konak turistlerin uğrak yeri sayılır.

Tarihi mekanları arasındaki Asansör, Kemeraltı Çarşısı, Smyrna, Kadifekale, Kızlar Ağası, Agora Ören Yeri çok ünlü gezilecek yerleridir.

Nüfus oranında köy ya da belde yoktur. Konak’ın nüfus oranı üç yüz seksen bini aşkındır. Bu nüfus sayısı da evden eve nakliyat firmalarının en çok iştahını kabartan bir rakamdır. Dolayısıyla insan kalabalığı demek evden eve nakliyat firmaları için iş imkanı demektir.

Konak evden eve nakliyat firmalarını seçerken müşteri açısından korsan nakliyat firmalarına dikkat etmek gerekir. Vergi ödemeyen, taşınırken eşyaların nasıl taşındığına dikkat etmekte fayda vardır. Bu da Konak evden eve nakliyat firmasının güvenirliliğine, elemanlarının sigortalı olmasına ( can güvenliğine ), eşyaların çizilmeyle veya kırılamaya karşı sigortalı olmasına, vergi kayıtlarının bulunmasına, müşteri ile firma arasında sözleşme yapılmasına dikkat eden itina ile çalışan Konak evden eve nakliyat firmalarını tercih etmek çok faydalı olacaktır.

 

Konak Evden Eve Nakliyat

 

Konak Evden Eve Nakliyat
Konak Evden Eve Nakliyat