Huzur Evden Eve Nakliyat

2002 yılında kurulan firmamız Evden eve nakliyat alanında 1000’den fazla ev taşıma işlemi gerçekleştirmiştir. Yapmış olduğumuz taşıma işlemlerinde öncelik müşteri memnuniyetidir. Ev taşımanın zorluklarını biliriz ve bizde size yansıyan bu zorlukları en düşük seviyeye getirmeyi hedefliyoruz. Taşıma işlemlerinde biz kısaca “Merak Etmeyin Biz Taşırız” sloganını kullanıyoruz.

Evden eve nakliyat önem verilmesi konular arasındadır. Eşyalarınızın hiç bir şekilde taşıma esnasında zarar görmemesi gerekmektedir. Bizde bunun için yıllardır kazandığımız tecrübeyi kullanıyor, eksiksiz ve tam olarak evinizin eşyalarınızı taşıyoruz. Sizlerin memnun kalması bizim yarınımızın sigortası olduğunu hiçbir zaman unutmuyoruz.

Taşımanın tüm aşamalarında Fiba Sigorta güvencesi ile eşyalarınızı hijyenik ambalajlama ve paketleme yapıyoruz. Huzur Nakliyat size bu hizmeti ücretsiz olarak sunarken aynı zamanda yine ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. En iyi en uygun fiyatlar ile evden eve nakliyat işlemlerinizi başarı ile tamamlıyoruz.

 

Evden Eve Nakliyat