• İzmir Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • cakabeynakliyat@gmail.com
Konak / İZMİR

Merkez

0532 015 29 31

7/24 Çağrı Noktası

0530 665 09 31

Mobil İletişim

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma hizmetinde bulunduğumuz bölge itibariyle lider olan firmamız kurulduğu günden bu yana sürekli olarak kendini geliştirmeye özen göstermektedir. Gelişen ve değişen teknolojiyi en iyi şekilde takip etmemiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin eşyalarını sorunsuz şekilde nakliye ediyoruz. Bu açıdan nakliye alanında önemli bir yenilik olan asansörlü taşıma hem müşterilerimiz hem de firmamız açısından avantaj sağlamaktadır.

Asansörlü Taşıma

İzmir Asansörlü Taşıma

Kullandığımız asansörlü sistem ile evden eve eşya taşımacılığında yeni bir dönem başlamaktadır. Bu sayede üst katlarda oturan ya da merdiven boşluğu dar olan evlerde eşyalar kolaylıkla taşınabilmektedir. Tek yapılması gereken binanın bu sistem için uygun olup olmadığının incelenmesidir. Bunun için gerekli inceleme nakliye öncesinde firmamız personelleri tarafından yapılmaktadır.

İzmir asansörlü taşımacılık ile artık eşyalar daha hızlı ve pratik şekilde nakliye edilebilmektedir. Bunun için firmamız bünyesinde çalışan personellerimizin hepsi gerekli tecrübe ve teknik bilgiye sahiptir. Böylelikle asansörlü taşıma ile eşyalar dairenin içerisine kolaylıkla taşınabilmektedir.

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Asansörlü evden eve taşıma nakliye içerisinde gerekli olan tüm hizmetler firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini temel ilke edindiğimizden dolayı hizmet kapsamımızı belirlerken sizler için avantaj sağlayan gelişmeleri tercih etmekteyiz. Bu sayede hem firma olarak giderek büyüyen bir müşteri ağına sahip olmaktayız hem de bizi tercih eden müşterilerimiz sunduğumuz hizmetten son derece memnun kalmaktalar.