• İzmir Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • cakabeynakliyat@gmail.com
Konak / İZMİR

Merkez

0532 015 29 31

7/24 Çağrı Noktası

0530 665 09 31

Mobil İletişim

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama kişilerin eşyalarının rahatça saklanması adına yapılan bir uygulamadır. Eşya depolama işinde kişilerin kullanmamış oldukları eşyaları depolayarak kişiler için ev içinde stres olan eşyalara sahip çıkmaktayız.

esya-depolama

İzmir Eşya Depolama

Yapmış olduğumuz eşya depolama işinde sürekli olarak müşterilerimizin memnuniyeti için uğraşmaktayız. Son teknoloji araçları kullanarak adresinizden almış olduğumuz eşyaları depolarımıza getirmekteyiz. Depolarımıza getirmiş olduğumuz eşyaları deneyimli personelimiz ile depoya dikkatli bir şekilde taşımaktayız. Depolarımız son derece titiz ve temiz olan alanlardır. Paketleyerek depolarımıza dizmiş olduğumuz ofis ve ev eşyalarında kırılacak olan ev eşyalarını da özel paketlerimiz ile paketlemekte böylece zarar gelmemesini sağlamaktayız. Güvenilir araçlarımız ile taşımış olduğumuz eşyaları güvenilir olan depolarımızda korumaktayız.

Eşya Depolama Firmaları

Yapmış olduğumuz eşya depolamalarında sürekli olarak müşterilerimizi düşünerek hareket etmekteyiz. Müşterilerimizi düşünerek yapmış olduğumuz depolama işlemlerini oldukça uygun fiyatlar ile yapmaktayız. Eşya depolama fiyatlarını belirlerken eşyaların kalma süresi, eşyaların boyutu, eşyaların bulunduğu yerin depomuz ile olan uzaklığı gibi hususlar göz önüne alınarak fiyat belirlenmektedir.

Eşyalarınızı depolamak amacıyla adresinizden aldığımız andan itibaren eşyalarınızı sigortalı bir şekilde depolarımıza taşımakta, sigortalı bir şekilde depolarımızda kalmakta ve tekrar adresinize geri getirene kadar sigortalı olarak kalmaktadır. Deneyimli personelimiz ile taşımış olduğumuz eşyalarınızı depolarımıza bıraktıktan sonra depolarda bulunan deneyimli personelimiz ve güvenlikçiler ile eşyalarınız en iyi şekilde korunmaktadır..