• İzmir Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • cakabeynakliyat@gmail.com
Konak / İZMİR

Merkez

0532 015 29 31

7/24 Çağrı Noktası

0530 665 09 31

Mobil İletişim

Hakkımızda

Evden eve Nakliyat

İzmir Nakliyat

İzmir nakliyat günümüz koşulları içerisinde çok yaygınlaşan ve ihtiyaç duyulan bir eylem haline gelmiştir. Çok eski zamanlar da taşıma işini yük hayvanları gerçekleştirirdi ve buda çok zor olurdu. Günümüzdeki kamyon yerine develer kullanılır bu işe hizmet ederlerdi. Şimdi ise evler, eşyalar ve insanlar çoğaldıkça nakliyat hizmeti çoğaldı ve globalleşti. Bu işin dikkat ve özen gösterilmesi gerektiğinin farkındayız. Müşterilerimize sunabileceğimiz en iyi hizmet ile memnuniyet etmeyi garantiliyoruz. Çalışan ekiplerimiz eğitimli, işini son derece özenli yapan ve motivasyonu yüksek elemanlardır. Parça eşya ile taşıtmak istenilen eşyalar olsun ya da asansörle taşıtmak isteyeceğiniz ağır eşyalar özenli, ambalajlı ve hızlı bir şekilde istediğiniz yere taşınmaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat

Sizlere sunulan bu hizmetler sayesinde taşınma işiniz kolaylaşacak, profesyonel ekibimiz sayesinde içinden çıkamayacak bir hale gelmeyecektir. Sunduğumuz hizmet ile eşyalarınız hasarsız özenli bir şekilde hijyenik ambalajlarda taşınır. Asansörlü taşıma sistemimiz ile eşyalarınız direk kolay ve hasar almadan daire veya iş yerinize taşınır size ise geride kalan zamanlarda diğer işlerinizi kafa rahatlığıyla yapmak düşer. Eşyalarınız kamyona konulurken güzel ambalajlanarak sistematik şekilde dizilir ve konforlu bir şekilde yola çıkar. İster şehir içi ister şehirler arası istediğiniz adrese eşyalarınız taşınır ve monte edilir. Ekiplerimiz son derece işlerinde uzman ve profesyonel elemanlardır.

İzmir Evden Eve Naklkiye

Hijyenik ambalajlar ve koliler hazırlanarak eşyalarınız özenli ve hasar almadan sarılır ve araca yerleştirilir. Nakliyat firmamız sizi memnun etmek amacı güder ve bu doğrultuda elinden gelen her şeyi sizin hizmetinize sunarak hızlı ve özenli bir hizmet sunmaya çalışır. Memnuniyetinizi çevrenizle paylaşmanız ve bizi de son derece memnun eder. Profesyonel ekibimiz ve uzman deneyimlerimiz sayesinde taşınma işlerinizde size hizmet etmekten gurur duyarız. Bu işin büyük ciddiyet ve teknik bilgi ile yapılması bilincinin farkındayız ve size en iyi hizmeti sunmak boynumuzun borcudur.

İzmir Taşımacılık Tecrübe Çok Önemli

Nakliyat süreci nasıl işler sorusunun cevabı planlı ve sistematik bir şekilde yürütülerek diyebiliriz. İlk olarak firmamız adresinize bir ekspertiz yollar eşyalarınızı taşıyacağınız yere göre bir plan çizilir. Taşınama işine ilişkin her şey planlanan şekilde taşınır. Eşyalarınız için en uygun araç seçilir ve ambalajlar eşyaya göre hazırlanarak taşınma süreci başlar.göndermek istediğiniz mobilya vb. tüm eşyalarınızın kurulumu ve sökülmesi uzman ekiplerimiz tarafından yapılarak istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz eşyalarınız depomuzda ambalajlı bir şekilde sizin belirleyeceğiniz süre zarfında bekletilir ve istediğiniz zaman taşınma işleminiz gerçekleştirilir.

İzmir Nakliyat Firmaları

Nakliyat işlerinde dikkat edilmesi gereken hususların başında eşyaların özenli bir şekilde ambalajlanması gelir. Ambalajlanan eşyaların üzerine isimleri yazılır ve aracımıza özenli bir şekilde yerleştirilerek gönderilen adrese itina ile teslimi yapılır. Monte edilecek mobilya vb. eşyaların kurulumu yapılarak teslim gerçekleştirilir.