• İzmir Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • cakabeynakliyat@gmail.com
Konak / İZMİR

Merkez

0532 015 29 31

7/24 Çağrı Noktası

0530 665 09 31

Mobil İletişim

Konak Evden Eve Nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat

Konak evden eve nakliyat firması olarak hizmetimizi en iyi şekilde gerçekleştiririz. Evden eve taşıma işinin tüm zorluklarını bilerek müşterilerimizi bu zor sürecin içerisinden çekip alırız. Dilerseniz taşıma işini toparlanma aşamasından itibaren biz üstleniyoruz. Kasko ve sigorta güvencesi ile eşyalarınızı en iyi şekilde hasar vermeden taşıyoruz.

Konak Evden eve Nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat Firması

Kaliteli hizmetimizde sektörde giderek çoğalan firmalar arasından en iyi firma olmaya hak kazandık. Gerek referansınız gerekse müşterimizin memnuniyetleri bizim iş devamlılığımızı sağlamıştır. Firma olarak çalışma şeklimiz şöyledir;

  • İşimizi planlı ve programlı bir şekilde gerçekleştiririz.
  • Müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
  • Deneyimli ve işi bilen personellerimizle kusursuz bir şekilde eşyalarınızı paketleyerek taşırız paketleme işimizi eşya sınıflandırması yaparak gerçekleştiririz.
  • Konak evden eve nakliyat firmaları çalışanları iş etiği kurallarına uyan personellerimiz, ahlak çerçevesi içerisinde çalışmalarını sürdürürler.
  • Hijyen ve temizlik kurallarına önem vererek çalışan arkadaşlarımız sayesinde eşyalarınız kirlenmez ve leke olmaz.
  • En iyi şekilde paketlenen eşyalarınız bu iş için son derece mükemmel olan araçlarımıza taşınırlar gideceği adrese kadar eşyalarınız emniyetli bir şekilde taşınır.
  • Eşyalarınızı taşıdıktan sonra eşya sayımının yaparak eksikler var mı yok mu kontrol ederiz.
  • Tüm kontrollerimizi gerçekleştirdikten sonra varsa hasarlı eşyaların hasarını karşılayarak sigorta acentesine yönlendiriyoruz.

Çalışma performansımızı ek olarak şunları söyleyebiliri, müşterilerimiz bizi tercih ettiği için hiçbir zaman pişman olmazlar. Müşterilerimize her zaman konforlu bir taşımacılık hizmetinde sunarız.

Konak Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama Şirketleri

Konak evden eve nakliyat eşya depolama firması olmanın getirdiği tüm görev ve sorumlulukları, yasal olarak da yerine getiririz. Devlete olan vergilerimizi ödeyerek yasal olan tüm kurallara uyarız. Ayrıca Maliye Bakanlığı tarafından nakliyat şirketlerine özel olarak verilen K3 taşımı belgemiz mevcudiyetinde hizmetimizi gerçekleştiririz.

Ayrıca web sayfası imkânımızla, hakkımızda merak ettiğiniz her şeyi elinizin altına kadar getiriyoruz. Oturduğunuz yerden hakkımızdaki her şeyi öğrenebileceğiniz ve iş görsellerimize ulaşabileceğiniz web sayfamız sizler için hazırdır. Telefon numaralarımızdan ve ofisimizden bize ulaşarak en iyi taşımacılık hizmetinde alabilirsiniz. Yaptığımız işin arkasında olan bir firma olarak, olumlu ya da olumsuz tüm eleştirileri hoşgörü ile karşılarız.