• İzmir Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • cakabeynakliyat@gmail.com
Konak / İZMİR

Merkez

0532 015 29 31

7/24 Çağrı Noktası

0530 665 09 31

Mobil İletişim

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı ev taşımacılığından farklı yapılan bir çalışmadır. Ev taşınmasında mobilya paketleme standart şekilde olur. Fakat ofis mobilyalar ayrı bir sistem ile paketlenir. Ofislerde kullanılan eşyaların değişik içerikleri ofis nakliyesi konusunda özenli çalışmayı berberinde getirmektedir.

Ofis Taşıma

İzmir Ofis Taşıma

Masalar, sandalyeler ya da dolaplar ofislerde yer alan mobilya ürünleridir. Ofislerde yer alan her türlü dekorasyon ürünleri gerekli olduğu hallerde demonte edilir. Her parça doğru malzeme ile paketlenmelidir. Ürünlerin monte edilmesi ve taşınması İzmir ofis taşımacılığı içinde yer alan çalışmadır. Profesyonel şekilde yapılan çalışma kapsamında kolileme, sınıflandırma gibi işlemler yer alır. Taşına için tedarik edilecek koli boyutları farklılık göstermektedir.

Mobilya ürünleri paketleme sırasında profesyonel çalışanlar hizmet vermektedir. Özellikle yüksek katlı binalarda mobilya taşıma zor olacaktır. Büyük mobilyalar için yük asansörü ya da vinç gibi araçlar kullanılır. Özenli şekilde paketlenen mobilyalar zarar görmeden taşınacaktır.

Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Ofis ürünleri içeriklerine göre farklı şekilde taşınır. Büyük bir fabrika ile beraber taşınan ofislerde taşıma işlemi uzun sürecektir. Bu bakımdan taşınma öncesinde ve sonrasında hemen çalışmaların başlaması için plan yapılır. Öncelikli malzemeler ilk aşamada taşınır. Sonraki aşamada ise ofisin gerisinde kalan günlük malzemeler taşınacaktır. Bu da çalışmaların ara vermeden devam etmesini sağlar. Ofis taşımacılığı için profesyonel firmalardan yardım almak önemlidir. Bu konuda yapılacak olan çalışmalar takip edilmelidir.