• İzmir Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • cakabeynakliyat@gmail.com
Konak / İZMİR

Merkez

0532 015 29 31

7/24 Çağrı Noktası

0530 665 09 31

Mobil İletişim

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat olarak bizlerde hayatımız boyunca birçok nedenle şehir içinde bir yerden bir yere taşınıyoruz, evimizi değiştiriyoruz. Bu yer değiştirme ve eşya taşıma işini yakın çevremiz ile halletmeye çalıştığımızda ise fazladan para ve zaman harcıyoruz. Zaten yoğun olan hayatımızda taşınmanın her detayıyla ayrı ayrı ilgilenmek, planlamak daha yoğun bir hayatı da beraberinde getiriyor ve bu süreç bizim için korkunç bir hal alıyor. Bu süreci şehir içi evden eve nakliyat firmalarıyla profesyonel bir şekilde yürütmek işleri kolaylaştıracaktır.

Şehiriçi Nakliyat

İzmir Şehiriçi Nakliyat

İzmir şehiriçi evden eve nakliyat şirketleriyle taşınmak, profesyonel kişilerle iş birliği içinde olmak bizim işimizi kolaylaştıracaktır ve zamandan tasarruf etmemizi sağlayacaktır. Böyle bir yardım alırken işinin ehli firmalarla çalışmak, korsan şirketlerden uzak durmak en önemli husustur. Çalışacağımız şirketin korsan olmadığını belgelerini araştırıp, taşıma için yeterliliklerini kontrol ederek öğrenebilir ve oluşabilecek riskleri en aza indirebiliriz. Her şirket bazı hizmetleri kesin ve sabit olarak çalışacağı müşterilerine sağlar. Sunulan;

  • Eşyalarınızı taşıyacak eleman temini,
  • Eşyaların taşınacağı ve götürüleceği araç ya da araçların temini,
  • Kişisel eşyalar dışında tüm ev ya da ofis eşyalarının firma tarafından taşınması,
  • Her parça eşyanın özenle paketlenmesi ve yine ayrı ayrı sigortalanarak taşınması iş birliği yapılan her müşteri için aynı fiyattadır.

Tabi ki fiyat, çalışılan müşterinin ihtiyaçlarına göre ekstra olarak şekillenir. Fiyatın değişmesini eşyaların miktarı, eşyaların ev ya da ofise ait olması, gideceği adresin uzaklığı ve yük asansörüne ihtiyaç olup olmaması etkiler.

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Şehiriçi nakliyat şirketleri ‘nin bize sağladığı ilk avantaj kısıtlı zamanımızda hızlı ve pratik çözümler sunmasıdır. Çünkü değişen hayat şartlarıyla vaktimizin çoğunu çalışarak iş ortamında geçiriyoruz ve bu yoğun zamanda taşınmak zor oluyor. Nakliyat firmaları emanet ettiğimiz her bir eşyayı sigortalayarak taşıdığı için olası bir maddi zararı ödemekten de bizi kurtarıyor çünkü herhangi bir eşyanın zarar görmesi halinde maddi hasar nakliye firmasının uyguladığı sigorta tarafından karşılanır. Aldığınız profesyonel yardımla rahat bir taşınma süreci geçirirsiniz.