• İzmir Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • cakabeynakliyat@gmail.com
Konak / İZMİR

Merkez

0532 015 29 31

7/24 Çağrı Noktası

0530 665 09 31

Mobil İletişim

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz, şehirler arası alanda da başarılı çalışmalar ile devam etmektedir. Başta İzmir olmak üzere Türkiye nin 81 ilini de kapsayan hizmet sunumumuzun bir parçasıdır. Sunduğumuz hizmetlerde firmamızın prensipleri gereği eşya ya da taşıma talebinde bulunan şahıs, şirket veya kurum ayrımı yapmamaktayız. Şehirler arası taşımacılık hizmetimize İzmir’a gerçekleşecek ya da İzmir’tan diğer illere gerçekleşecek tüm nakliye işlemleri dahildir.

Şehirler Arası Nakliyat

İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Nakliye hizmetlerinde mesafe ayrımı gözetmeksizin, başarılı çalışmalara imza atan işletmemiz, İzmir şehirler arası nakliyat hizmet sunumlarına da bu başarılı çalışmaları eklemiş bulunaktadır. İzmir iline ya da İzmir’tan diğer illere gerçekleşecek nakliye hizmetlerinde öncelik her zaman eşyaların bulundukları adresten, mevcut yapıları ve şekilleri ile alınarak, nitelikli yardımcı malzemeler ile kaplanması ve hasara karşı koruma altına alınmasıdır.

Koruma altına alınan her türlü malzeme, deneyimli elemanlarımız sayesinde araç içerisine istiflenmekte ve yeni adreslerine doğru yola çıkmaktadır. Yeni adreslerinde kurulumu gerçekleştirilen ve yerleştirilen eşyalarda alındıkları adresteki mevcut konumlarının korunması temel hedefimizdir. Yaptığımız tüm nakliye işlemlerinde bahsettiğimiz temel hedefe başarı ile ulaşmış durumdayız. Hizmetteki kalitemizin en büyük göstergesi yapmış olduğumuz başarılı çalışmalardır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası nakliyat İzmir hizmetleri, firmamız sorumluluğu altında olan, garantili taşımacılığın, titiz çalışmaların, en uygun ekonomik bedellerin, hızlı taşımacılığın, güvenli taşımacılığın ve kaliteli taşımacılığın bütünleşmiş halidir.